Aukcja nr 54
USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013
Jesteś w:
A54
› ŚREDNIOWIECZE
› POLSKA
› Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski
115 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski Wielkopolska (?), brakteat guziczkowy, koniec XIII w., Brama z siedmioma okrągłymi okienkami i dużym, łukowatym przejazdem, na budynku zatknięta lilia, w przejeździe .. |
500 zł 650 zł
116 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, koniec XIII w., Głowa byka na wprost, między rogami kulka, Wieleń 166 odm., Sarbsk 29 odm. (w obu przypadkach bez kulki między rogami), srebro 0... |
III VF |
500 zł 550 zł
117 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, koniec XIII w., Lilia na długiej łodydze skrzyżowanej z dwiema gałązkami palmowymi, Wieleń 81, srebro 0.14 g, złuszczenia powierzchni, ubytki koł.. |
500 zł 600 zł
118 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, koniec XIII w., Koło o sześciu szprychach rozszerzanych ku końcom, obręcz pokrywa się z wałem; Podobny Wieleń 34, srebro 0.12 g, podgięty, ubytki.. |
III- VF- |
400 zł | |
119 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, XIII/XIV w., Strzała na szerokiej krokwi o poszerzonych podstawach, u dołu kulka; brak analogii w literaturze i skarbach, srebro 0.17 g, obłamana.. |
500 zł 420 zł
120 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, XIII/XIV w., Pole podzielone masywną belką, na niej krzyż kawalerski, pod nią łuk lub półksiężyc, w łuku kulka; brak analogii w literaturze i ska.. |
III VF |
500 zł 500 zł
121 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, XIII/XIV w., Pole podzielone masywną belką, na niej słup flankowany dwiema kulkami, pod nią łuk lub półksiężyc, w łuku kulka; brak analogii w lit.. |
III VF |
200 zł 160 zł
122 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, XII/XIV w., Nieczytelny, może głowa w koronie wprost; brak analogii w literaturze i skarbach, srebro 0.08 g, ukruszony fragment wału i kołnierza |
III- VF- |
300 zł | |
123 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, XIII/XIV w., Zgeometryzowany jeleń idący w prawo; BRP Przyłęk 15/2; srebro 0.26 g |
600 zł 650 zł
124 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, XIII/XIV w., Uncjalna, zamknięta litera Є; brak analogii w literaturze i skarbach, srebro 0.26 g |
II- EF- |
500 zł 850 zł
125 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, XIII/XIV w., Litera A z górną, wygiętą poprzeczką; podobny do Przyłęk 65, Kroczyce 19, srebro 0.18 g |
III VF |
400 zł 600 zł
126 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, XIII/XIV w., Litera A z górną, wygiętą poprzeczką; podobny do Przyłęk 65, Kroczyce 19, srebro 0.25 g |
III VF |
400 zł 650 zł
127 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, XIII/XIV w., Litera A z górną, wygiętą poprzeczką; podobny do Przyłęk 65, Kroczyce 19, srebro 0.27 g |
400 zł 600 zł
128 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, początek XIV w., Rozeta sześciolistna, wolnowisząca; Przyłęk 45, Lubomia 59, Kroczyce 13, srebro 0.33 g |
II+ EF+ |
500 zł 750 zł
129 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, początek XIV w., Rozeta sześciolistna, wolnowisząca; Przyłęk 45, Lubomia 59, Kroczyce 13, srebro 0.22 g, obłamany kołnierz |
II- EF- |
400 zł 320 zł
130 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, początek XIV w., Popiersie orła w koronie w prawo (obserwatora), promienie na kołnierzu; Przyłęk 26, Lubomia 57a, srebro 0.18 g, odłamany fragmen.. |
400 zł 320 zł
131 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, początek XIV w., Popiersie orła w koronie w prawo (obserwatora), promienie na kołnierzu; Przyłęk 26, Lubomia 57a, srebro 0.19 g, promienie na koł.. |
II- EF- |
500 zł 600 zł
132 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, początek XIV w., Popiersie orła w koronie w prawo (obserwatora), promienie na kołnierzu; Przyłęk 26, Lubomia 57a, srebro 0.12 g, promienie na koł.. |
III VF |
300 zł 240 zł
133 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, początek XIV w., Łeb barana w prawo, na kołnierzu promienie, Przyłęk 16, Lubomia 50, srebro 0.30 g |
500 zł 650 zł
134 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, początek XIV w., Łeb barana w prawo, kołnierz z niewyraźnymi promieniami, Przyłęk 16, Lubomia 50, srebro 0.24 g |
III VF |
400 zł 320 zł