Aukcja 54 / 887
USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013
Iohann Sigismund von Haunold - rajca i prezydent senatu wrocławskiego, medal z 1710 r, Aw: Popiersie sygnowane H.E. w prawo i napis wokoło IO SIGISM AB HAUNOLDSC MAI CONSIL REIP WRATISL PRAESES, w odcinku ANN AETATIS LXXVI / DIGNITATIS SENAT L / O R MDGGX, Rw: Tarcza herbowa z sygnaturą I.K. podtrzymywana przez Śmierć i napis w odcinku NOVISSIMA COGITEMUS / VIVAMUSQVE MEMORES / LETHI, srebro 46.6 mm, 28.86 g, F.u.S 3776, ślad po zawieszce, patyna
Numer: | 887 |
Opis: | ŚLĄSK. Iohann Sigismund von Haunold - rajca i prezydent senatu wrocławskiego, medal z 1710 r, Aw: Popiersie sygnowane H.E. w prawo i napis wokoło IO SIGISM AB HAUNOLDSC MAI CONSIL REIP WRATISL PRAESES, w odcinku ANN AETATIS LXXVI / DIGNITATIS SENAT L / O R MDGGX, Rw: Tarcza herbowa z sygnaturą I.K. podtrzymywana przez Śmierć i napis w odcinku NOVISSIMA COGITEMUS / VIVAMUSQVE MEMORES / LETHI, srebro 46.6 mm, 28.86 g, F.u.S 3776, ślad po zawieszce, patyna |
Stan: | III, Very Fine |
Cena szacunkowa: | 1 000 zł |
Cena wywoławcza: | 800 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 1617