Aukcja 54 / 879

USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013
Jesteś w: A54  MEDALE i PLAKIETY  POLSKA

Karol Wyrwicz - rektor kolegium jezuitów, medal autorstwa J.F.Holzhaeussera 1772 r, Aw: Popiersie rektora w prawo i napis, poniżej sygnatura medaliera, Rw: W perełkowej obwódce poziomy napis w siedmiu wierszach, IUVENTUTIS INSTITUTIONE ..., srebro 44 mm, 43,37 g, Racz. 560, H-Cz. 4061 (R2), Więcek 32, patyna

Numer: 879
Opis: POLSKA. Karol Wyrwicz - rektor kolegium jezuitów, medal autorstwa J.F.Holzhaeussera 1772 r, Aw: Popiersie rektora w prawo i napis, poniżej sygnatura medaliera, Rw: W perełkowej obwódce poziomy napis w siedmiu wierszach, IUVENTUTIS INSTITUTIONE ..., srebro 44 mm, 43,37 g, Racz. 560, H-Cz. 4061 (R2), Więcek 32, patyna
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Data sprzedaży: 08-06-2013
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 2 000 zł
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Ilość odsłon: 1495