Aukcja 54 / 666

USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013

Jadwiga (Hedwig von Brunszwik Wolfenbuttel /Braunschweig-Wolfenbüttel/), talar pośmiertny 1654, Szczecin, Aw: Poziomy napis w 7 wierszach w obwódce i napis wokoło, Rw: Poziomy napis w 10 wierszach, srebro 28.80 g, Dav. 6316, Hildisch 390, Pogge 1009, (Jadwiga była żoną pomorskiego księcia Ulryka osobą bardzo zasłużoną dla miasta Szczecina, w którym żyła po śmierci męża), uszkodzenia na obrzeżu, bardzo rzadki, patyna

Numer: 666
Opis: POMORZE. Jadwiga (Hedwig von Brunszwik Wolfenbuttel /Braunschweig-Wolfenbüttel/), talar pośmiertny 1654, Szczecin, Aw: Poziomy napis w 7 wierszach w obwódce i napis wokoło, Rw: Poziomy napis w 10 wierszach, srebro 28.80 g, Dav. 6316, Hildisch 390, Pogge 1009, (Jadwiga była żoną pomorskiego księcia Ulryka osobą bardzo zasłużoną dla miasta Szczecina, w którym żyła po śmierci męża), uszkodzenia na obrzeżu, bardzo rzadki, patyna
Stan: III, Very Fine
Data sprzedaży: 08-06-2013
Cena szacunkowa: 6 000 zł
Cena wywoławcza: 4 800 zł
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Ilość odsłon: 1664