Aukcja 54 / 57

USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013
Jesteś w: A54  ŚREDNIOWIECZE  NIEMCY

Saksonia, denar krzyżowy XI w., Aw: Krzyż kawalerski, Rw: Krzyż patriarchalny, srebro 1.08 g, Str. 24, Gum. CNP typ V, patyna

Numer: 57
Opis: NIEMCY. Saksonia, denar krzyżowy XI w., Aw: Krzyż kawalerski, Rw: Krzyż patriarchalny, srebro 1.08 g, Str. 24, Gum. CNP typ V, patyna
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 08-06-2013
Cena szacunkowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena wylicytowana: 120 zł
Ilość odsłon: 1174