Aukcja 51 / 750
USD/PLN: 3.400 | EUR/PLN: 4.270 | data: 09-06-2012
5 złotych 1.05.1830, podpisy: Lubowidzki i Niepokoyczycki, seria 96, numeracja 2861096, na stronie odwrotnej podpis tuszem, Miłczak A19b, Lucow 125 (R5), ubytki papieru uzupełnione, po konserwacji
Numer: | 750 |
Opis: | POLSKA / Królewstwo Polskie 1815-1866. 5 złotych 1.05.1830, podpisy: Lubowidzki i Niepokoyczycki, seria 96, numeracja 2861096, na stronie odwrotnej podpis tuszem, Miłczak A19b, Lucow 125 (R5), ubytki papieru uzupełnione, po konserwacji |
Stan: | IV/V, Fine / Very Good |
Data sprzedaży: | 09-06-2012 |
Cena szacunkowa: | 7 000 zł |
Cena wywoławcza: | 5 600 zł |
Cena wylicytowana: | 12 000 zł |
Ilość odsłon: 1936