Aukcja 51 / 750

USD/PLN: 3.400 | EUR/PLN: 4.270 | data: 09-06-2012
Jesteś w: A51  BANKNOTY  POLSKA  Królewstwo Polskie 1815-1866

5 złotych 1.05.1830, podpisy: Lubowidzki i Niepokoyczycki, seria 96, numeracja 2861096, na stronie odwrotnej podpis tuszem, Miłczak A19b, Lucow 125 (R5), ubytki papieru uzupełnione, po konserwacji

Numer: 750
Opis: POLSKA / Królewstwo Polskie 1815-1866. 5 złotych 1.05.1830, podpisy: Lubowidzki i Niepokoyczycki, seria 96, numeracja 2861096, na stronie odwrotnej podpis tuszem, Miłczak A19b, Lucow 125 (R5), ubytki papieru uzupełnione, po konserwacji
Stan: IV/V, Fine / Very Good
Data sprzedaży: 09-06-2012
Cena szacunkowa: 7 000 zł
Cena wywoławcza: 5 600 zł
Cena wylicytowana: 12 000 zł
Ilość odsłon: 1764