Aukcja 51 / 730
USD/PLN: 3.400 | EUR/PLN: 4.270 | data: 09-06-2012
dwuzłotówka 1766, Warszawa, z puncą CB (w ligaturze na okrągłej tarczy) odciśniętą pod popiersiem króla. Sikorski nie notuje puncy CB odciśniętej na dwuzłotówce. Bardzo rzadko występujący tak ładny stan zachowania monety
Numer: | 730 |
Opis: | dwuzłotówka 1766, Warszawa, z puncą CB (w ligaturze na okrągłej tarczy) odciśniętą pod popiersiem króla. Sikorski nie notuje puncy CB odciśniętej na dwuzłotówce. Bardzo rzadko występujący tak ładny stan zachowania monety |
Stan: | II+, Choice Extremely Fine |
Data sprzedaży: | 09-06-2012 |
Cena szacunkowa: | 800 zł |
Cena wywoławcza: | 640 zł |
Cena wylicytowana: | 950 zł |
Ilość odsłon: 1639