Aukcja 51 / 22

USD/PLN: 3.400 | EUR/PLN: 4.270 | data: 09-06-2012

tetradrachma ok. 340 pne, mennica Cephaloedium, Aw: Kwadryga w prawo, powyżej Nike lecąca w lewo z wieńcem, w odcinku punicka inskrypcja, Rw: Głowa Tanity w prawo, wokoło cztery delfiny, srebro 17.11 g, SNG München 1591, Jameson 598, Jenkins 46, SNG Cop. -, ładna patyna, piękny stan zachowania

Numer: 22
Opis: Zeugitana / Kartagina - okupacja Sycylii. tetradrachma ok. 340 pne, mennica Cephaloedium, Aw: Kwadryga w prawo, powyżej Nike lecąca w lewo z wieńcem, w odcinku punicka inskrypcja, Rw: Głowa Tanity w prawo, wokoło cztery delfiny, srebro 17.11 g, SNG München 1591, Jameson 598, Jenkins 46, SNG Cop. -, ładna patyna, piękny stan zachowania
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 09-06-2012
Cena szacunkowa: 10 000 zł
Cena wywoławcza: 8 000 zł
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Ilość odsłon: 1572