Aukcja 51 / 1080
USD/PLN: 3.400 | EUR/PLN: 4.270 | data: 09-06-2012
Order Franciszka Józefa I -Krzyż Rycerski, sygnatura VMAYERS& SOHN - IN VIEN, państwowa punca złota 3 A, złoto 18 karatów 13.76 g, 56 x 31 mm, emalia, brak wstążki, ale bardzo ładny stan zachowania
Numer: | 1080 |
Opis: | AUSTRIA. Order Franciszka Józefa I -Krzyż Rycerski, sygnatura VMAYERS& SOHN - IN VIEN, państwowa punca złota 3 A, złoto 18 karatów 13.76 g, 56 x 31 mm, emalia, brak wstążki, ale bardzo ładny stan zachowania |
Stan: | I-, About Uncirculated |
Data sprzedaży: | 09-06-2012 |
Cena szacunkowa: | 1 600 zł |
Cena wywoławcza: | 1 280 zł |
Cena wylicytowana: | 1 800 zł |
Ilość odsłon: 2055