Aukcja 51 / 1080

USD/PLN: 3.400 | EUR/PLN: 4.270 | data: 09-06-2012
Jesteś w: A51  ODZNACZENIA  AUSTRIA

Order Franciszka Józefa I -Krzyż Rycerski, sygnatura VMAYERS& SOHN - IN VIEN, państwowa punca złota 3 A, złoto 18 karatów 13.76 g, 56 x 31 mm, emalia, brak wstążki, ale bardzo ładny stan zachowania

Numer: 1080
Opis: AUSTRIA. Order Franciszka Józefa I -Krzyż Rycerski, sygnatura VMAYERS& SOHN - IN VIEN, państwowa punca złota 3 A, złoto 18 karatów 13.76 g, 56 x 31 mm, emalia, brak wstążki, ale bardzo ładny stan zachowania
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 09-06-2012
Cena szacunkowa: 1 600 zł
Cena wywoławcza: 1 280 zł
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Ilość odsłon: 892