Aukcja 51 / 1069

USD/PLN: 3.400 | EUR/PLN: 4.270 | data: 09-06-2012
Jesteś w: A51  PLAKIETY i MEDALIONY

Matka Boska Częstochowska - plakieta Mennicy w Warszawie, niesygnowana, autorstwa S.R. Koźbielewskiego 1926 r.

Numer: 1069
Opis: Matka Boska Częstochowska - plakieta Mennicy w Warszawie, niesygnowana, autorstwa S.R. Koźbielewskiego 1926 r.; Obraz Matki Boskiej Częstochowskiej i napis KRÓLOWO KORONY POLSKIEJ MÓDL SIĘ ZA NAMI, na stronie odwrotnej duża sygnatura Mennicy, Strzałkowski -plakiety 13, brąz 92 x 62 mm, bardzo ładnie zachowana, patyna
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 09-06-2012
Cena szacunkowa: 750 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena wylicytowana: 600 zł
Ilość odsłon: 1655