Aukcja 51 / 1056

USD/PLN: 3.400 | EUR/PLN: 4.270 | data: 09-06-2012
Jesteś w: A51  MEDALE  NIEMCY

medal zaślubinowy sygnowany E F, bez daty (I połowa XVII w), Aw: Pomiędzy gałązkami palmowymi para małżonków i dziecko, napis wokoło NUPSISTI ES BINUS - TE BEET UNUS AMOR, Rw: Dwa płonące serca na podstawie trzymanej prze dwie ręce złączone kłódką w kształcie serca, napis wokoło CORDA FIDE IVNGIT SOCIALI DEXTERA IVNCTA, srebro 45 mm, 32.58 g, patyna

Numer: 1056
Opis: NIEMCY. medal zaślubinowy sygnowany E F, bez daty (I połowa XVII w), Aw: Pomiędzy gałązkami palmowymi para małżonków i dziecko, napis wokoło NUPSISTI ES BINUS - TE BEET UNUS AMOR, Rw: Dwa płonące serca na podstawie trzymanej prze dwie ręce złączone kłódką w kształcie serca, napis wokoło CORDA FIDE IVNGIT SOCIALI DEXTERA IVNCTA, srebro 45 mm, 32.58 g, patyna
Stan: III, Very Fine
Cena szacunkowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 640 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1224