Aukcja 51 / 1037

USD/PLN: 3.400 | EUR/PLN: 4.270 | data: 09-06-2012
Jesteś w: A51  MEDALE  POLSKA

Robert Fergusson -medal autorstwa Wł. Oleszczyńskiego wybity staraniem Komitetu Paryskiego w 1832 r., Aw: Popiersie w lewo i napis, u dołu sygnatura, Rw: W wieńcu z liści dębowych poziomy napis, ROBERTO CUTLAR FERGUSSON... i data na dole, niżej herby Polski i Litwy, brąz 58.02 g, H-Cz. 3833 (R3), patyna

Numer: 1037
Opis: POLSKA. Robert Fergusson -medal autorstwa Wł. Oleszczyńskiego wybity staraniem Komitetu Paryskiego w 1832 r., Aw: Popiersie w lewo i napis, u dołu sygnatura, Rw: W wieńcu z liści dębowych poziomy napis, ROBERTO CUTLAR FERGUSSON... i data na dole, niżej herby Polski i Litwy, brąz 58.02 g, H-Cz. 3833 (R3), patyna
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 09-06-2012
Cena szacunkowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena wylicytowana: 360 zł
Ilość odsłon: 1527