Aukcja 51 / 1033

USD/PLN: 3.400 | EUR/PLN: 4.270 | data: 09-06-2012
Jesteś w: A51  MEDALE  POLSKA

Jan Kazimierz -medal owalny niesygnowany (prawdopodobnie autorstwa Hohna) nawiązujący do tematyki wojen szwedzkich, Aw: Popiersie Jana Kazimierza w lewo i napis IOAN CAS REX POL - ET SVE, pod popiersiem wklęsła data 1658, Rw: Nad łąką smagany deszczem i wiatrem Snop podtrzymywany przez zbrojne ramię wychodzące z obłoków i napis CAELITUS ERIGOR, (niebo mnie podnosi), lany srebro 43 x 26 mm, 29.12 g, H-Cz. -, Racz. -, efektowny i bardzo rzadki, patyna

Numer: 1033
Opis: POLSKA. Jan Kazimierz -medal owalny niesygnowany (prawdopodobnie autorstwa Hohna) nawiązujący do tematyki wojen szwedzkich, Aw: Popiersie Jana Kazimierza w lewo i napis IOAN CAS REX POL - ET SVE, pod popiersiem wklęsła data 1658, Rw: Nad łąką smagany deszczem i wiatrem Snop podtrzymywany przez zbrojne ramię wychodzące z obłoków i napis CAELITUS ERIGOR, (niebo mnie podnosi), lany srebro 43 x 26 mm, 29.12 g, H-Cz. -, Racz. -, efektowny i bardzo rzadki, patyna
Stan: ,
Data sprzedaży: 09-06-2012
Cena szacunkowa: 10 000 zł
Cena wywoławcza: 8 000 zł
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Ilość odsłon: 1768