Aukcja 51 / 1031

USD/PLN: 3.400 | EUR/PLN: 4.270 | data: 09-06-2012
Jesteś w: A51  MEDALE  POLSKA

Zygmunt I Stary, piękna XIX - wieczna kopia galwaniczna medalu autorstwa Jana Marii Padovano, Aw: Popiersie Zygmunta w prawo i napis wokoło SIGISMVNDI REGIS IMAGO ANNO REGNI SVI XXVI AETS LXIIII HEC EST SARMATIE, Rw: Orzeł Jagielloński opleciony literą S i napis wokoło IOANNES MARIA PATAVINVS F ANNO DOMINI NOSTRI MDXXXII, brąz srebrzony 63.2 mm, 130.56 g, uszkodzenia na obrzeżu, stara patyna

Numer: 1031
Opis: POLSKA. Zygmunt I Stary, piękna XIX - wieczna kopia galwaniczna medalu autorstwa Jana Marii Padovano, Aw: Popiersie Zygmunta w prawo i napis wokoło SIGISMVNDI REGIS IMAGO ANNO REGNI SVI XXVI AETS LXIIII HEC EST SARMATIE, Rw: Orzeł Jagielloński opleciony literą S i napis wokoło IOANNES MARIA PATAVINVS F ANNO DOMINI NOSTRI MDXXXII, brąz srebrzony 63.2 mm, 130.56 g, uszkodzenia na obrzeżu, stara patyna
Stan: II, Extremely Fine
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Cena wywoławcza: 1 600 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1692