Aukcja nr 50 (49-50)
USD/PLN: 3.060 | EUR/PLN: 4.140 | data: 24-02-2012
45 | Michał Korybut Wiśniowiecki niedatowany owalny medal koronacyjny (1669) sygnowany IH (Jan Höhn młodszy), Aw: Popiersie króla w prawo i napis wokoło MICHAEL D G REX PO - M D L RUS PRUS, Rw: Kula .. |
II- EF- |
250 000 zł 400 000 zł
46 | Michał Korybut Wiśniowiecki dwudukat bez daty Gdańsk, Aw: Popiersie króla w prawo i napis wokoło MICHAEL D G REX POL M D L R P, Rw: Herb Gdańska, poniżej litery D - L (Daniel Lesse) i napis woko.. |
I-/II+ UNC-/EF+ |
200 000 zł 400 000 zł