Aukcja nr 50 (49-50)

USD/PLN: 3.060 | EUR/PLN: 4.140 | data: 24-02-2012
45 Michał Korybut Wiśniowiecki
niedatowany owalny medal koronacyjny (1669) sygnowany IH (Jan Höhn młodszy), Aw: Popiersie króla w prawo i napis wokoło MICHAEL D G REX PO - M D L RUS PRUS, Rw: Kula ..
250 000 zł
400 000 zł
46 Michał Korybut Wiśniowiecki
dwudukat bez daty Gdańsk, Aw: Popiersie króla w prawo i napis wokoło MICHAEL D G REX POL M D L R P, Rw: Herb Gdańska, poniżej litery D - L (Daniel Lesse) i napis woko..
I-/II+
UNC-/EF+
200 000 zł
400 000 zł