Aukcja 47 (47-48) / 7

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.330 | data: 04-11-2011

5 złotych 8.06.1794, seria N.E.1, numeracja 39165, bez firmowego znaku wodnego, Lucow 6a (R5), Miłczak A1a, uzupełniane ubytki papieru, po konserwacji

Numer: 7
Opis: Insurekcja Kościuszkowska 1794. 5 złotych 8.06.1794, seria N.E.1, numeracja 39165, bez firmowego znaku wodnego, Lucow 6a (R5), Miłczak A1a, uzupełniane ubytki papieru, po konserwacji
Stan: III/IV, Very Fine / Fine
Data sprzedaży: 04-11-2011
Cena szacunkowa: 1 750 zł
Cena wywoławcza: 1 400 zł
Cena wylicytowana: 1 950 zł
Ilość odsłon: 485