Aukcja 44 / 893

USD/PLN: 2.860 | EUR/PLN: 3.920 | data: 13-11-2010
Jesteś w: A44  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

Adolph Hess Nachf., Sammlung Justizrat dr. Penzig, Leipzig, Sächsische Münzen, Frankfurt am Main 1929 r., ładna twarda oprawa w płótno z zachowaną oryginalną okładką, 70 str. (1676 poz.), 6 tablic, lista z wyceną, bardzo dobrze zachowane

Numer: 893
Opis: Adolph Hess Nachf., Sammlung Justizrat dr. Penzig, Leipzig, Sächsische Münzen, Frankfurt am Main 1929 r., ładna twarda oprawa w płótno z zachowaną oryginalną okładką, 70 str. (1676 poz.), 6 tablic, lista z wyceną, bardzo dobrze zachowane
Stan: ,
Cena szacunkowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 500