Aukcja 44 / 887

USD/PLN: 2.860 | EUR/PLN: 3.920 | data: 13-11-2010
Jesteś w: A44  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

Mrowiński, Eugeniusz - Monety Rygi, Warszawa 1986, opracowanie dr. Borysa Paszkiewicza, 246 str, w tym 36 tablic, nieliczne ilustracje w tekście, ładna oprawa w półskórek ze złoceniami, pięknie zachowane

Numer: 887
Opis: Mrowiński, Eugeniusz - Monety Rygi, Warszawa 1986, opracowanie dr. Borysa Paszkiewicza, 246 str, w tym 36 tablic, nieliczne ilustracje w tekście, ładna oprawa w półskórek ze złoceniami, pięknie zachowane
Stan: ,
Cena szacunkowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 160 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 532