Aukcja 44 / 886

USD/PLN: 2.860 | EUR/PLN: 3.920 | data: 13-11-2010
Jesteś w: A44  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

Hutten-Czapski, hr. Emeryk - Catalogue de la Collection des Médailles et Monnaies Polonaises, Paryż 1871, tom 1, z księgozbioru Stanisława Kosieradzkiego, egzemplarz nr 139, 406 stron wraz z tablicami, nieliczne rysunki w tekście, twarda oprawa w półskórek ze złoceniami, bardzo popularny i poszukiwany katalog jednej z największych kolekcji monet i medali polskich i z polską związanych, stan bardzo dobry, ale ślady używania

Numer: 886
Opis: Hutten-Czapski, hr. Emeryk - Catalogue de la Collection des Médailles et Monnaies Polonaises, Paryż 1871, tom 1, z księgozbioru Stanisława Kosieradzkiego, egzemplarz nr 139, 406 stron wraz z tablicami, nieliczne rysunki w tekście, twarda oprawa w półskórek ze złoceniami, bardzo popularny i poszukiwany katalog jednej z największych kolekcji monet i medali polskich i z polską związanych, stan bardzo dobry, ale ślady używania
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 13-11-2010
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Cena wywoławcza: 3 200 zł
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Ilość odsłon: 534