Aukcja 44 / 882

USD/PLN: 2.860 | EUR/PLN: 3.920 | data: 13-11-2010
Jesteś w: A44  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

Dudik, Beda - Des Hohen Deutschen Ritterordens Münz-Sammlung in Wien, Wiedeń 1858, 267 str., 22 tablice z rysunkami, stara oprawa w półskórek ze złoceniami, bardzo dobrze opracowana numizmatyka Zakonu Kawalerów Mieczowych na podstawie bogatej kolekcji, pięknie zachowane

Numer: 882
Opis: Dudik, Beda - Des Hohen Deutschen Ritterordens Münz-Sammlung in Wien, Wiedeń 1858, 267 str., 22 tablice z rysunkami, stara oprawa w półskórek ze złoceniami, bardzo dobrze opracowana numizmatyka Zakonu Kawalerów Mieczowych na podstawie bogatej kolekcji, pięknie zachowane
Stan: ,
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Cena wywoławcza: 1 600 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 499