Aukcja 44 / 1174

USD/PLN: 2.860 | EUR/PLN: 3.920 | data: 13-11-2010

odważnik 1 korony 1857, Aw: Wieniec z liści dębowych, wewnątrz dwie punce: orzeł pruski oraz N.E.C., Rw: Napis poziomo NORMAL / GEWICHT / FÜR / 1 KRONE / 1857, na obrzeżu napis NORM.EICH.COMMISSION, brąz 11.10 g, pięknie zachowane, patyna

Numer: 1174
Opis: Prusy / Fryderyk Wilhelm IV 1840-1861. odważnik 1 korony 1857, Aw: Wieniec z liści dębowych, wewnątrz dwie punce: orzeł pruski oraz N.E.C., Rw: Napis poziomo NORMAL / GEWICHT / FÜR / 1 KRONE / 1857, na obrzeżu napis NORM.EICH.COMMISSION, brąz 11.10 g, pięknie zachowane, patyna
Stan: II+/I-, Nearly Uncirculated
Data sprzedaży: 13-11-2010
Cena szacunkowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 320 zł
Cena wylicytowana: 320 zł
Ilość odsłon: 1261