Aukcja 44 / 1150
USD/PLN: 2.860 | EUR/PLN: 3.920 | data: 13-11-2010
Order św. Anny krzyż 3 klasy, na stronie odwrotnej punce Orzeł carski i litery AK, na uszku państwowa próba (56 i głowa), złoto 35 x 40 mm, lekko uszkodzona emalia, odznaczenie w oryginalnym pudełku wraz ze wstążką i pagonami oficera, który to odznaczenie otrzymał
Numer: | 1150 |
Opis: | ROSJA. Order św. Anny krzyż 3 klasy, na stronie odwrotnej punce Orzeł carski i litery AK, na uszku państwowa próba (56 i głowa), złoto 35 x 40 mm, lekko uszkodzona emalia, odznaczenie w oryginalnym pudełku wraz ze wstążką i pagonami oficera, który to odznaczenie otrzymał |
Stan: | II, Extremely Fine |
Cena szacunkowa: | 7 500 zł |
Cena wywoławcza: | 6 000 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 1673