Aukcja 44 / 1150

USD/PLN: 2.860 | EUR/PLN: 3.920 | data: 13-11-2010
Jesteś w: A44  ORDERY I ODZNACZENIA  ROSJA

Order św. Anny krzyż 3 klasy, na stronie odwrotnej punce Orzeł carski i litery AK, na uszku państwowa próba (56 i głowa), złoto 35 x 40 mm, lekko uszkodzona emalia, odznaczenie w oryginalnym pudełku wraz ze wstążką i pagonami oficera, który to odznaczenie otrzymał

Numer: 1150
Opis: ROSJA. Order św. Anny krzyż 3 klasy, na stronie odwrotnej punce Orzeł carski i litery AK, na uszku państwowa próba (56 i głowa), złoto 35 x 40 mm, lekko uszkodzona emalia, odznaczenie w oryginalnym pudełku wraz ze wstążką i pagonami oficera, który to odznaczenie otrzymał
Stan: II, Extremely Fine
Cena szacunkowa: 7 500 zł
Cena wywoławcza: 6 000 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1530