Aukcja 44 / 1147

USD/PLN: 2.860 | EUR/PLN: 3.920 | data: 13-11-2010
Jesteś w: A44  ORDERY I ODZNACZENIA  POLSKA

Krzyż Wielki (I klasa) Orderu Odrodzenia Polski w oryginalnym pudełku wraz ze wstęgą, nadany w 1938 roku, krzyż złocony emaliowany 68 mm, gwiazda orderowa srebrna emaliowana na stronie odwrotnej punce, 74 mm, piękny stan zachowania

Numer: 1147
Opis: POLSKA. Krzyż Wielki (I klasa) Orderu Odrodzenia Polski w oryginalnym pudełku wraz ze wstęgą, nadany w 1938 roku, krzyż złocony emaliowany 68 mm, gwiazda orderowa srebrna emaliowana na stronie odwrotnej punce, 74 mm, piękny stan zachowania
Stan: I, Uncirculated
Cena szacunkowa: 12 500 zł
Cena wywoławcza: 10 000 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1474