Aukcja 44 / 1144

USD/PLN: 2.860 | EUR/PLN: 3.920 | data: 13-11-2010
Jesteś w: A44  MEDALIONY I PLAKIETY

Józef Poniatowski, plakieta jednostronna sygnowana LEWANDOWSKI WIEDEŃ wykonana w setną rocznicę śmierci księcia w 1913r., Popiersie Poniatowskiego poniżej napis XIAZE IOZEF PONIATOWSKI, powyżej w ozdobnych wieńcach daty 1813 i 1913 oraz data urodzin 1763 i śmierci 1813, brąz 130 x 94 mm, patyna

Numer: 1144
Opis: Józef Poniatowski, plakieta jednostronna sygnowana LEWANDOWSKI WIEDEŃ wykonana w setną rocznicę śmierci księcia w 1913r., Popiersie Poniatowskiego poniżej napis XIAZE IOZEF PONIATOWSKI, powyżej w ozdobnych wieńcach daty 1813 i 1913 oraz data urodzin 1763 i śmierci 1813, brąz 130 x 94 mm, patyna
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 13-11-2010
Cena szacunkowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 640 zł
Cena wylicytowana: 800 zł
Ilość odsłon: 570