Aukcja 44 / 1140

USD/PLN: 2.860 | EUR/PLN: 3.920 | data: 13-11-2010
Jesteś w: A44  MEDALE  FRANCJA

medal sygnowany ANDRIEU F DENON D, wybity w 1809 r. z okazji wizyty Fryderyka Augusta króla saskiego i księcia warszawskiego w mennicy w Paryżu, Aw: Głowa Fryderyka Augusta w prawo i napis wokoło FREDERIC AUGUSTE ROI DE SAXE, Rw: Poziomy napis w sześciu wierszach, miedź 40 mm, piękny egzemplarz, patyna

Numer: 1140
Opis: FRANCJA. medal sygnowany ANDRIEU F DENON D, wybity w 1809 r. z okazji wizyty Fryderyka Augusta króla saskiego i księcia warszawskiego w mennicy w Paryżu, Aw: Głowa Fryderyka Augusta w prawo i napis wokoło FREDERIC AUGUSTE ROI DE SAXE, Rw: Poziomy napis w sześciu wierszach, miedź 40 mm, piękny egzemplarz, patyna
Stan: I, Uncirculated
Cena szacunkowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 320 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 929