Aukcja 44 / 1120
USD/PLN: 2.860 | EUR/PLN: 3.920 | data: 13-11-2010
medalik okrągły z uszkiem sygnowany W. GŁOWACKY wybity w 1885 na pamiątkę tysiąclecia śmierci św. Metodego, Aw: Święci Cyryl i Metody, napis wokoło, Rw: Trzy chorągwie, środkowa z Obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej zwieńczona herbem Polski, boczne z herbami Litwy i Rusi, poniżej herb Krakowa, miedź 34 mm, Rewoliński 1176, ładnie zachowany, patyna
Numer: | 1120 |
Opis: | POLSKA. medalik okrągły z uszkiem sygnowany W. GŁOWACKY wybity w 1885 na pamiątkę tysiąclecia śmierci św. Metodego, Aw: Święci Cyryl i Metody, napis wokoło, Rw: Trzy chorągwie, środkowa z Obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej zwieńczona herbem Polski, boczne z herbami Litwy i Rusi, poniżej herb Krakowa, miedź 34 mm, Rewoliński 1176, ładnie zachowany, patyna |
Stan: | II+, Choice Extremely Fine |
Data sprzedaży: | 13-11-2010 |
Cena szacunkowa: | 250 zł |
Cena wywoławcza: | 200 zł |
Cena wylicytowana: | 320 zł |
Ilość odsłon: 975