Aukcja 44 / 1112
USD/PLN: 2.860 | EUR/PLN: 3.920 | data: 13-11-2010
Władysław IV- medal ze świty królewskiej autorstwa J. J. Reichla po 1792 r., Aw: Popiersie w zbroi i kapeluszu w lewo i napis w otoku, Rw: Napis poziomy w kilku wierszach, srebro 42.91 g, 45 mm, H-Cz. 3434 (R3), Racz. 612, wyśmienity stan zachowania, patyna
Numer: | 1112 |
Opis: | POLSKA. Władysław IV- medal ze świty królewskiej autorstwa J. J. Reichla po 1792 r., Aw: Popiersie w zbroi i kapeluszu w lewo i napis w otoku, Rw: Napis poziomy w kilku wierszach, srebro 42.91 g, 45 mm, H-Cz. 3434 (R3), Racz. 612, wyśmienity stan zachowania, patyna |
Stan: | I-, About Uncirculated |
Data sprzedaży: | 13-11-2010 |
Cena szacunkowa: | 7 500 zł |
Cena wywoławcza: | 6 000 zł |
Cena wylicytowana: | 9 600 zł |
Ilość odsłon: 1418