Aukcja 43 / 795

USD/PLN: 3.470 | EUR/PLN: 4.180 | data: 05-06-2010
Jesteś w: A43  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

A. Banti, L. Simonetti - Corpus Nummorum Romanorum, tom: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XVIII, razem 10 tomów, Florencja 1974-1979, doskonałe opracowanie monet rzymskich, ilustracje w tekście, twarda i elegancka oprawa w płótno ze złoceniami

Numer: 795
Opis: A. Banti, L. Simonetti - Corpus Nummorum Romanorum, tom: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XVIII, razem 10 tomów, Florencja 1974-1979, doskonałe opracowanie monet rzymskich, ilustracje w tekście, twarda i elegancka oprawa w płótno ze złoceniami
Stan: ,
Cena szacunkowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 640 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1071