Aukcja 43 / 795
USD/PLN: 3.470 | EUR/PLN: 4.180 | data: 05-06-2010
A. Banti, L. Simonetti - Corpus Nummorum Romanorum, tom: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XVIII, razem 10 tomów, Florencja 1974-1979, doskonałe opracowanie monet rzymskich, ilustracje w tekście, twarda i elegancka oprawa w płótno ze złoceniami
Numer: | 795 |
Opis: | A. Banti, L. Simonetti - Corpus Nummorum Romanorum, tom: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XVIII, razem 10 tomów, Florencja 1974-1979, doskonałe opracowanie monet rzymskich, ilustracje w tekście, twarda i elegancka oprawa w płótno ze złoceniami |
Stan: | , |
Cena szacunkowa: | 800 zł |
Cena wywoławcza: | 640 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 1183