Aukcja nr 41
USD/PLN: 2.750 | EUR/PLN: 4.090 | data: 14-11-2009
1183 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 5 rubli 1874 HI, Petersburg, złoto 6.56 g, Bitkin 22, minimalne rysy, ale pięknie zachowany egzemplarz, patyna |
I- UNC- |
3 000 zł 2 400 zł
1184 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 5 rubli 1875 HI, Petersburg, złoto 6.50 g, Bitkin 23 |
2 500 zł 2 400 zł
1185 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 5 rubli 1876 HI, Petersburg, złoto 6.55 g, Bitkin 24, pięknie zachowane, patyna |
I- UNC- |
3 000 zł 3 600 zł
1186 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 5 rubli 1877 HI, Petersburg, złoto 6.54 g, Bitkin 25, bardzo ładnie zachowane, patyna |
I-/II+ UNC-/EF+ |
3 000 zł 2 400 zł
1187 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 rubel pamiątkowy 1859, wybity z okazji odsłonięcia pomnika Mikołaja I w Petersburgu, Bitkin 567 |
2 500 zł | |
1188 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 rubel pamiątkowy 1859, wybity z okazji odsłonięcia pomnika Mikołaja I w Petersburgu, Bitkin 567 |
III VF |
1 250 zł 1 700 zł
1189 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 rubel 1878 НФ, Petersburg, Bitkin 92, bardzo ładnie zachowany |
I-/II+ UNC-/EF+ |
350 zł 600 zł
1190 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 połtina 1857 ФБ, Petersburg, Bitkin 51, patyna |
150 zł 340 zł
1191 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 połtina 1859 ФБ, Petersburg, Bitkin 97, plamiasta patyna, ale bardzo ładnie zachowana |
II+ EF+ |
150 zł 480 zł
1192 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 25 kopiejek 1857 ФБ, Petersburg, Bitkin 55, bardzo ładne, patyna |
II+ EF+ |
150 zł 200 zł
1193 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 25 kopiejek 1859 ФБPetersburg, Bitkin 132, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
125 zł 440 zł
1194 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 20 kopiejek 1864 НФ, Petersburg, Bitkin 177, wyśmienite, delikatna patyna |
I UNC |
100 zł 550 zł