Aukcja nr 41

USD/PLN: 2.750 | EUR/PLN: 4.090 | data: 14-11-2009
1096 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
Górny Śląsk Honorowy Krzyż Plebiscytowy 1920, biały metal 36 x 36 mm, jednostronny, zapinka, Stela 12.16.a, ładnie zachowany
250 zł
320 zł
1097 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
Krzyż Komandorski z gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski (II klasa), krzyż mosiądz srebrzony, resztki złocenia, emalia 58 x 58 mm, gwiazda srebro emalia, 75 mm, punce na ..
I-/II+
UNC-/EF+
2 500 zł
1098 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
Krzyź Komandorski Orderu Odrodzenia Polski (III klasa), mosiądz złocony, emalia 58 x 58 mm, fragment wstążki
850 zł
1099 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
wstęga orderowa Orderu Odrodzenia Polski
200 zł
1100 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
Złoty Krzyż Zasługi, na stronie odwrotnej numer 944, brąz złocony 40 x 40 mm, emalia, wstążka, ładny egzemplarz
800 zł
1101 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
Srebrny Krzyż Zasługi, srebro 42 x 42 mm, emalia, wstążka
250 zł
1102 II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
Brązowy Krzyż Zasługi, brąz 41 x 41 mm, wstążka, ładny egzemplarz
125 zł