Aukcja 41 / 603

USD/PLN: 2.750 | EUR/PLN: 4.090 | data: 14-11-2009

Fryderyk Kettler 1587-1642, trojak 1596, Mitawa, Iger KuF.96.3.c R4, Gerbaszewski 2.10.7.1, rysy i uszkodzone tło na rewersie ale ładnie zachowany egzemplarz, patyna, rzadki

Numer: 603
Opis: KURLANDIA. Fryderyk Kettler 1587-1642, trojak 1596, Mitawa, Iger KuF.96.3.c R4, Gerbaszewski 2.10.7.1, rysy i uszkodzone tło na rewersie ale ładnie zachowany egzemplarz, patyna, rzadki
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 14-11-2009
Cena szacunkowa: 750 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Ilość odsłon: 647