Aukcja 41 / 603
USD/PLN: 2.750 | EUR/PLN: 4.090 | data: 14-11-2009
Fryderyk Kettler 1587-1642, trojak 1596, Mitawa, Iger KuF.96.3.c R4, Gerbaszewski 2.10.7.1, rysy i uszkodzone tło na rewersie ale ładnie zachowany egzemplarz, patyna, rzadki
Numer: | 603 |
Opis: | KURLANDIA. Fryderyk Kettler 1587-1642, trojak 1596, Mitawa, Iger KuF.96.3.c R4, Gerbaszewski 2.10.7.1, rysy i uszkodzone tło na rewersie ale ładnie zachowany egzemplarz, patyna, rzadki |
Stan: | II, Extremely Fine |
Data sprzedaży: | 14-11-2009 |
Cena szacunkowa: | 750 zł |
Cena wywoławcza: | 600 zł |
Cena wylicytowana: | 1 400 zł |
Ilość odsłon: 1593