Aukcja 41 / 1097

USD/PLN: 2.750 | EUR/PLN: 4.090 | data: 14-11-2009

Krzyż Komandorski z gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski (II klasa), krzyż mosiądz srebrzony, resztki złocenia, emalia 58 x 58 mm, gwiazda srebro emalia, 75 mm, punce na stronie odwrotnej i na zapince, drobne uszkodzenie emalii na gwieździe

Numer: 1097
Opis: II RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939. Krzyż Komandorski z gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski (II klasa), krzyż mosiądz srebrzony, resztki złocenia, emalia 58 x 58 mm, gwiazda srebro emalia, 75 mm, punce na stronie odwrotnej i na zapince, drobne uszkodzenie emalii na gwieździe
Stan: I-/II+, Nearly Uncirculated
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 2 000 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1372