Aukcja 41 / 1023

USD/PLN: 2.750 | EUR/PLN: 4.090 | data: 14-11-2009
Jesteś w: A41  MEDALE  POLSKA

medal Towarzystwa Ogrodniczego w Krakowie 1906 r, sygn. Neudeck, Aw: Widok Wawelu, u góry herb Krakowa, u dołu narzędzia rolnicze, z lewej strony znak Mennicy Warszawskiej, Rw: Gałązka jabłoni z owocami i napis w otoku: TOWARZYSTWO OGRODNICZE W KRAKOWIE, nowe bicie medalu (1968) wykonane w Mennicy Warszawskiej, Medale Mennicy Panstwowej poz. 202, tombak srebrzony, na rancie punca Ag, 50 mm, 57.90 g, patyna

Numer: 1023
Opis: POLSKA. medal Towarzystwa Ogrodniczego w Krakowie 1906 r, sygn. Neudeck, Aw: Widok Wawelu, u góry herb Krakowa, u dołu narzędzia rolnicze, z lewej strony znak Mennicy Warszawskiej, Rw: Gałązka jabłoni z owocami i napis w otoku: TOWARZYSTWO OGRODNICZE W KRAKOWIE, nowe bicie medalu (1968) wykonane w Mennicy Warszawskiej, Medale Mennicy Panstwowej poz. 202, tombak srebrzony, na rancie punca Ag, 50 mm, 57.90 g, patyna
Stan: II, Extremely Fine
Cena szacunkowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 194