Aukcja 41 / 1022

USD/PLN: 2.750 | EUR/PLN: 4.090 | data: 14-11-2009
Jesteś w: A41  MEDALE  POLSKA

medal Towarzystwa Ogrodniczego w Krakowie 1906 r, sygn. A. Neudeck, Aw: Widok Wawelu, u góry herb Krakowa, u dołu narzędzia rolnicze, Rw: Gałązka jabłoni z owocami i napis w otoku: TOWARZYSTWO OGRODNICZE W KRAKOWIE, medal wybity w Norymberdze, Strzałkowski 69, srebro 50 mm, 59.93 g, na rancie punca SILBER, złotawa patyna

Numer: 1022
Opis: POLSKA. medal Towarzystwa Ogrodniczego w Krakowie 1906 r, sygn. A. Neudeck, Aw: Widok Wawelu, u góry herb Krakowa, u dołu narzędzia rolnicze, Rw: Gałązka jabłoni z owocami i napis w otoku: TOWARZYSTWO OGRODNICZE W KRAKOWIE, medal wybity w Norymberdze, Strzałkowski 69, srebro 50 mm, 59.93 g, na rancie punca SILBER, złotawa patyna
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 14-11-2009
Cena szacunkowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena wylicytowana: 920 zł
Ilość odsłon: 211