Aukcja 40 / 830
USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.390 | data: 23-05-2009
Dudik - Zbiór numizmatyczny Zakonu Krzyżackiego w Wiedniu, Wiedeń 1858, książka z ekslibrisem B. Schulte, całość zawarta jest na 260 stronach tekstu i 22 tablicach, duży format, twarda oprawa w marmurek i płótno ze złoceniami, bardzo ładnie zachowana
Numer: | 830 |
Opis: | Dudik - Zbiór numizmatyczny Zakonu Krzyżackiego w Wiedniu, Wiedeń 1858, książka z ekslibrisem B. Schulte, całość zawarta jest na 260 stronach tekstu i 22 tablicach, duży format, twarda oprawa w marmurek i płótno ze złoceniami, bardzo ładnie zachowana |
Stan: | , |
Data sprzedaży: | 23-05-2009 |
Cena szacunkowa: | 2 000 zł |
Cena wywoławcza: | 1 600 zł |
Cena wylicytowana: | 1 900 zł |
Ilość odsłon: 1249