Aukcja 40 / 829

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.390 | data: 23-05-2009
Jesteś w: A40  LITERATURA

Adolph Cahn - Katalog aukcji monet i medali Śląskich F. Loefflera, Frankfurt 29.01.1932, pozycja zawiera 124 strony tekstu i 12 tablic z wybranymi, najciekawszymi fotografiami monet i medali, załączona lista wynikowa stanowi cenne źródło informacji na temat cen numizmatów w XX wieku, twarda oprawa w płótno koloru granatowego ze złoceniami na grzbiecie, bardzo ładnie zachowany

Numer: 829
Opis: Adolph Cahn - Katalog aukcji monet i medali Śląskich F. Loefflera, Frankfurt 29.01.1932, pozycja zawiera 124 strony tekstu i 12 tablic z wybranymi, najciekawszymi fotografiami monet i medali, załączona lista wynikowa stanowi cenne źródło informacji na temat cen numizmatów w XX wieku, twarda oprawa w płótno koloru granatowego ze złoceniami na grzbiecie, bardzo ładnie zachowany
Stan: ,
Data sprzedaży: 23-05-2009
Cena szacunkowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 400 zł
Cena wylicytowana: 1 350 zł
Ilość odsłon: 1193