Aukcja 40 / 1107

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.390 | data: 23-05-2009
Jesteś w: A40  MEDALE  POLSKA

zawody Challenge w Warszawie, medal sygnowany HG (Henryk Grunwald) Aw: Puchar stanowiący nagrodę i monogram z liter AECF, niżej napis w sześciu wierszach COUPE FONDE...., napis w otoku CHALLENGE DE TOURISME INTERNATIONAL 1929-1934, Rw: Orzeł na tarczy i znak aeroklubu, pomiędzy nimi nazwiska zwycięzców czterech wyścigów, z boku daty 1929 1930 1932 1934, w otoku napis AEROKLUB RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ 1936, brąz srebrzony 60 mm, na rancie punce JS, Strzałkowski 796 RR, rzadki

Numer: 1107
Opis: POLSKA. zawody Challenge w Warszawie, medal sygnowany HG (Henryk Grunwald) Aw: Puchar stanowiący nagrodę i monogram z liter AECF, niżej napis w sześciu wierszach COUPE FONDE...., napis w otoku CHALLENGE DE TOURISME INTERNATIONAL 1929-1934, Rw: Orzeł na tarczy i znak aeroklubu, pomiędzy nimi nazwiska zwycięzców czterech wyścigów, z boku daty 1929 1930 1932 1934, w otoku napis AEROKLUB RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ 1936, brąz srebrzony 60 mm, na rancie punce JS, Strzałkowski 796 RR, rzadki
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Cena szacunkowa: 750 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1048