Aukcja 40 / 1098

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.390 | data: 23-05-2009
Jesteś w: A40  MEDALE  POLSKA

samolotowy lot okrężny, medal niesygnowany 1930 r., Aw: Stylizowana sylwetka ptaka, napis wokoło LE CIRCUIT AERIEN DE LA P.E. ET DE LA P. 1930, Rw: Znak Aeroklubu i napis wokoło AEROKLUB RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ, brąz srebrzony 59 mm, na rancie punca JS, Strzałkowski 653 RR

Numer: 1098
Opis: POLSKA. samolotowy lot okrężny, medal niesygnowany 1930 r., Aw: Stylizowana sylwetka ptaka, napis wokoło LE CIRCUIT AERIEN DE LA P.E. ET DE LA P. 1930, Rw: Znak Aeroklubu i napis wokoło AEROKLUB RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ, brąz srebrzony 59 mm, na rancie punca JS, Strzałkowski 653 RR
Stan: I-, About Uncirculated
Cena szacunkowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 400 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 932