Aukcja 40 / 1093
USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.390 | data: 23-05-2009
Koronacja obrazu Matki Boskiej w Gostyniu, medal sygnowany JW (Jan Wysocki) 1928 r., Aw: Widok bazyliki, w otoku napis PAMIĄTKA KORONACJI CUD OBRAZU MATKI B W GOSTYNIU 24 VI 1928, Rw: Obraz Matki Boskiej i napis wokoło MATKO I KRÓLOWO BŁOGOSŁAW OJCZYŹNIE NASZEJ, srebro 72.64 g, 55 mm, na rancie punce, Strzałkowski 596 RR, patyna, bardzo rzadki
Numer: | 1093 |
Opis: | POLSKA. Koronacja obrazu Matki Boskiej w Gostyniu, medal sygnowany JW (Jan Wysocki) 1928 r., Aw: Widok bazyliki, w otoku napis PAMIĄTKA KORONACJI CUD OBRAZU MATKI B W GOSTYNIU 24 VI 1928, Rw: Obraz Matki Boskiej i napis wokoło MATKO I KRÓLOWO BŁOGOSŁAW OJCZYŹNIE NASZEJ, srebro 72.64 g, 55 mm, na rancie punce, Strzałkowski 596 RR, patyna, bardzo rzadki |
Stan: | I, Uncirculated |
Data sprzedaży: | 23-05-2009 |
Cena szacunkowa: | 1 500 zł |
Cena wywoławcza: | 1 200 zł |
Cena wylicytowana: | 2 000 zł |
Ilość odsłon: 1122