Aukcja 40 / 1093

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.390 | data: 23-05-2009
Jesteś w: A40  MEDALE  POLSKA

Koronacja obrazu Matki Boskiej w Gostyniu, medal sygnowany JW (Jan Wysocki) 1928 r., Aw: Widok bazyliki, w otoku napis PAMIĄTKA KORONACJI CUD OBRAZU MATKI B W GOSTYNIU 24 VI 1928, Rw: Obraz Matki Boskiej i napis wokoło MATKO I KRÓLOWO BŁOGOSŁAW OJCZYŹNIE NASZEJ, srebro 72.64 g, 55 mm, na rancie punce, Strzałkowski 596 RR, patyna, bardzo rzadki

Numer: 1093
Opis: POLSKA. Koronacja obrazu Matki Boskiej w Gostyniu, medal sygnowany JW (Jan Wysocki) 1928 r., Aw: Widok bazyliki, w otoku napis PAMIĄTKA KORONACJI CUD OBRAZU MATKI B W GOSTYNIU 24 VI 1928, Rw: Obraz Matki Boskiej i napis wokoło MATKO I KRÓLOWO BŁOGOSŁAW OJCZYŹNIE NASZEJ, srebro 72.64 g, 55 mm, na rancie punce, Strzałkowski 596 RR, patyna, bardzo rzadki
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 23-05-2009
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Ilość odsłon: 1015