Aukcja 40 / 1081
USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.390 | data: 23-05-2009
pamiątka ślubu Izy Potockiej z Franciszkiem Krasińskim, medal autorstwa Henryka Jauera (Wiedeń) 1913 r., Aw: Dwie tarcze herbowe pod koroną hrabiowską i napis w otoku, Rw: Obraz Matki Boskiej Częstochowskiej, sygn. H.J. i punce srebra oraz zakładu wytwórczego, srebro 5.76 g, 25 mm, Strzałkowski 251 a
Numer: | 1081 |
Opis: | POLSKA. pamiątka ślubu Izy Potockiej z Franciszkiem Krasińskim, medal autorstwa Henryka Jauera (Wiedeń) 1913 r., Aw: Dwie tarcze herbowe pod koroną hrabiowską i napis w otoku, Rw: Obraz Matki Boskiej Częstochowskiej, sygn. H.J. i punce srebra oraz zakładu wytwórczego, srebro 5.76 g, 25 mm, Strzałkowski 251 a |
Stan: | II, Extremely Fine |
Cena szacunkowa: | 200 zł |
Cena wywoławcza: | 160 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 1117