Aukcja 40 / 1072

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.390 | data: 23-05-2009
Jesteś w: A40  MEDALE  POLSKA

medal na wskrzeszenie wyższych uczelni polskich w Warszawie w 1915 r., Aw: Orzeł z godła Politechniki i napis w otoku: POLITECHNIKA WARSZAWSKA MCMXV, Rw: Napis poziomy w wieńcu: 15.XI.1915 WSKRZESZENIE WYŻSZ. POLSKICH UCZELNI W WARSZAWIE

Numer: 1072
Opis: POLSKA. medal na wskrzeszenie wyższych uczelni polskich w Warszawie w 1915 r., Aw: Orzeł z godła Politechniki i napis w otoku: POLITECHNIKA WARSZAWSKA MCMXV, Rw: Napis poziomy w wieńcu: 15.XI.1915 WSKRZESZENIE WYŻSZ. POLSKICH UCZELNI W WARSZAWIE; u góry: PRZEZ OŚWIATĘ DO WOLNOŚCI, sygn. S.W. (Stefan Wiśniewski), biały metal 28 mm, Strzałkowski 313, na rancie punca SR
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 23-05-2009
Cena szacunkowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 100 zł
Cena wylicytowana: 140 zł
Ilość odsłon: 958