Aukcja 40 / 1071

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.390 | data: 23-05-2009
Jesteś w: A40  MEDALE  POLSKA

medal wybity w Wiedniu na pamiątkę oswobodzenia Lwowa spod okupacji rosyjskiej, Aw: Orzeł trzymający tarczę z herbem miasta i napis: NA PAMIĄTKĘ OSWOBODZENIA LWOWA, sygn. JW (J. Wysocki), Rw: Panorama miasta i napis LWÓW 22.VI.1915, srebro 55.61 g, 50 mm, Strzałkowski 307 R, na rancie punce, patyna

Numer: 1071
Opis: POLSKA. medal wybity w Wiedniu na pamiątkę oswobodzenia Lwowa spod okupacji rosyjskiej, Aw: Orzeł trzymający tarczę z herbem miasta i napis: NA PAMIĄTKĘ OSWOBODZENIA LWOWA, sygn. JW (J. Wysocki), Rw: Panorama miasta i napis LWÓW 22.VI.1915, srebro 55.61 g, 50 mm, Strzałkowski 307 R, na rancie punce, patyna
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 23-05-2009
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: 4 100 zł
Ilość odsłon: 1026