Aukcja 40 / 1053
USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.390 | data: 23-05-2009
Towarzystwo Ogrodnicze Warszawskie, medal sygnowany L. S. ( L. Steinman), Aw: W wieńcu z owoców i gałązek napisy polski i rosyjski, w środku wygrawerowany napis
Numer: | 1053 |
Opis: | POLSKA. Towarzystwo Ogrodnicze Warszawskie, medal sygnowany L. S. ( L. Steinman), Aw: W wieńcu z owoców i gałązek napisy polski i rosyjski, w środku wygrawerowany napis; Maryi Łuniewskiej, Rw: Dwie postacie kobiece z owocami i wieńcami, srebro 28.30 g, 43 mm, na rancie punce, Diakov 1113.2 R3, patyna |
Stan: | I-, About Uncirculated |
Data sprzedaży: | 23-05-2009 |
Cena szacunkowa: | 500 zł |
Cena wywoławcza: | 400 zł |
Cena wylicytowana: | 980 zł |
Ilość odsłon: 1114