Aukcja 40 / 1044
USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.390 | data: 23-05-2009
medal wybity w setną rocznicę urodzin Adama Mickiewicza 1898 r., Aw: Popiersie w surducie i halsztuku na szyi sygnatura RYT Jan Meissner 98, poniżej GERLACH I MEISSNER WARSZAWA, Rw: Prostokątna ozdobna ramka na tle gałązek
Numer: | 1044 |
Opis: | POLSKA. medal wybity w setną rocznicę urodzin Adama Mickiewicza 1898 r., Aw: Popiersie w surducie i halsztuku na szyi sygnatura RYT Jan Meissner 98, poniżej GERLACH I MEISSNER WARSZAWA, Rw: Prostokątna ozdobna ramka na tle gałązek; po bokach daty 1798-1855; w tablicy napis: ADAMOWI MICKIEWICZOWI RODACY 1898; u dołu WARSZAWA, srebro 72.41 g, 55 mm, na rancie punca, patyna |
Stan: | I-, About Uncirculated |
Data sprzedaży: | 23-05-2009 |
Cena szacunkowa: | 1 200 zł |
Cena wywoławcza: | 960 zł |
Cena wylicytowana: | 2 700 zł |
Ilość odsłon: 1228