Aukcja 40 / 1023
USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.390 | data: 23-05-2009
August Ferdynand Wolff, medal autorstwa F. Hoecknera poświęcony sławnemu lekarzowi 1840 r., Aw: Popiersie z długimi włosami w lewo i napis w otoku AUGUSTUS FERDINANDUS A WOLFF SUMMIS CARUS ET IMIS, Rw: Napis poziomy VIRO DE ARTE MEDICA PER POLONIAM.., u dołu data D.VIII JULII MDCCCXL, srebro 52.42 g, 53 mm, H-Cz. 4058 R, minimalne uszkodzenie rantu, patyna
Numer: | 1023 |
Opis: | POLSKA. August Ferdynand Wolff, medal autorstwa F. Hoecknera poświęcony sławnemu lekarzowi 1840 r., Aw: Popiersie z długimi włosami w lewo i napis w otoku AUGUSTUS FERDINANDUS A WOLFF SUMMIS CARUS ET IMIS, Rw: Napis poziomy VIRO DE ARTE MEDICA PER POLONIAM.., u dołu data D.VIII JULII MDCCCXL, srebro 52.42 g, 53 mm, H-Cz. 4058 R, minimalne uszkodzenie rantu, patyna |
Stan: | II, Extremely Fine |
Data sprzedaży: | 23-05-2009 |
Cena szacunkowa: | 1 250 zł |
Cena wywoławcza: | 1 000 zł |
Cena wylicytowana: | 1 350 zł |
Ilość odsłon: 1427